Folia znika z budowy

Logistyka działań firmy Xella na każdym kroku przesycona jest troską o środowisko naturalne. Projekt "Folia znika z budowy" zakończył się z dniem 31 grudnia 2014 roku. Dziękujemy za udział!

Szanowni Państwo, projekt "Folia znika z budowy" zakończył się z dniem 31 grudnia 2014. Poniżej znajdą Państwo informację archiwalną dotyczącą programu.

Dobierane przez nas składniki przechodzą specjalistyczną kontrolę po dostarczeniu do zakładów produkcyjnych, a sam proces produkcji spełnia najostrzejsze światowe kryteria. Wszystko w trosce o przyszłych mieszkańców.

W celu dostarczenia nienaruszonych materiałów na plac budowy, bloczki Xella transportowane są na paletach opakowanych folią. Po dostarczeniu materiału, folia zabezpiecza materiał na placu budowy, ale po zakończeniu staje się zbędnym śmieciem…

2 stycznia 2009 roku Xella Polska, we współpracy z Interseroh Organizacją Odzysku, rozpoczęła proekologiczną akcję „Folia znika z budowy”. Jest to pierwsza w Polsce inicjatywa producenta materiałów budowlanych, która pozwala pozbyć się folii opakowaniowej z placów budowy i wspiera działania na rzecz rozwoju świadomego ekologicznie społeczeństwa. Zabieramy folię z budowy, kiedy przestanie być ci potrzebna!

Minimalna ilość folii opakowaniowej, która bezpłatnie zniknie z terenu budowy, to 1m³. Inwestor będzie mógł zwrócić folię nie tylko z palet produktów SILKA i YTONG, ale również z pozostałych materiałów budowlanych potrzebnych do wzniesienia budynku. Akcja jest prowadzona na terenie całej Polski.

Szanowni Państwo, projekt "Folia znika z budowy" zakończył się z dniem 31 grudnia 2014.

Zapraszamy do kontaktu z nami www.ytong-silka.pl, tel. 801 122 227.